ORŁY MEDYCYNY

I Miejsce w Będzinie

wg opinii pacjentów

Jest mi niezmiernie miło zakomunikować, że gabinet NORMOTONIA zajął I miejsce w Będzinie w plebiscycie branżowym ORŁY MEDYCYNY.

Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen i opinii w internecie, a w konkursie biorą udział placówki medyczne, lekarze, fizjoterapeuci, dentyści, dietetycy, psycholodzy etc.

Chciałbym z tego miejsca serdecznie podziękować wszystkim pacjentom, klientom, kursantom oraz ludziom dobrej woli, którzy poświęcili chwilę swojego czasu i energii aby podzielić się wrażeniami z przebytych wizyt, spotkań, terapii, kursów.

Pozostawiając po sobie wpis/opinię, dołożyliście swoją cegiełkę i przyczyniliście się do tego wyróżnienia. To bardzo miłe i dużo dla mnie znaczy. Pozwala to budować zaufanie i dowód społeczny. Jeszcze raz dziękuję!

 

Ze swojej strony – daję słowo, że nie ustanę w rozwoju – tak aby pomoc oferowana w gabinecie oraz rozwiązywanie zagadek zdrowotnych na różnych płaszczyznach odbywało się coraz lepiej i coraz sprawniej.

Jeśli też chciałabyś/chciałbyś podzielić się wrażeniami i pozostawić po sobie wpis/opinię – będzie mi bardzo miło i będę pełen wdzięczności.

Możesz to uczynić tutaj:

i tutaj:

Z góry dziękuję! Wszystkiego dobrego!

Co to dla Ciebie oznacza?

Co konkretnie może Ci to dać?

Sprawdź opinie zadowolonych pacjentów, którzy skorzystali już z terapii:

Wspaniały fachowiec. Ogromna wiedza oraz skuteczność w terapii. Polecam wizytę u Marcina oraz terapie metoda PDTR.
Łukasz Wrzalik
Polecam z całego serca! Marcin to świetny specjalista, który nie boi się żadnego wyzwania. Holistyczne spojrzenie na pacjenta, wnikliwy wywiad, perfekcyjna diagnostyka - to wszystko można znaleźć na wizycie u Marcina. Jeśli ktoś myśli, że już nikt mu nie pomoże i musi nauczyć się żyć ze swoimi dolegliwościami niech odwiedzi NORMOTONIĘ, szybko zmieni zdanie 🙂
Noemi Szyler
Marcin jest bardzo sympatycznym otwartym człowiekiem, gotowym do pomocy. Ma bardzo bogatą wiedzę, którą chętnie się dzieli. Jest dociekliwym terapeutą, który dąży do znalezienia przyczyn problemów pacjenta i skutecznie pomaga je wyeliminować. Metoda, którą pracuje jest mało znana, ale skuteczna i bezbolesna. Bardzo dobry specjalista z otwartym umysłem.
Grzegorz Oślak

Kliknij i sprawdź wszystkie opinie

5/5
5/5

Adres

Aleja Hugona Kołłątaja 34
42-500 Będzin

Telefon

+48 691 376 101

Email

kontakt@normotonia.pl

FACEBOOK

fb.com/NORMOTONIA