ORŁY MEDYCYNY

I Miejsce w Będzinie

wg opinii pacjentów

Jest mi niezmiernie miło zakomunikować, że gabinet NORMOTONIA zajął I miejsce w Będzinie w plebiscycie branżowym ORŁY MEDYCYNY.

Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen i opinii w internecie, a w konkursie biorą udział placówki medyczne, lekarze, fizjoterapeuci, dentyści, dietetycy, psycholodzy etc.

Chciałbym z tego miejsca serdecznie podziękować wszystkim pacjentom, klientom, kursantom oraz ludziom dobrej woli, którzy poświęcili chwilę swojego czasu i energii aby podzielić się wrażeniami z przebytych wizyt, spotkań, terapii, kursów.

Pozostawiając po sobie wpis/opinię, dołożyliście swoją cegiełkę i przyczyniliście się do tego wyróżnienia. To bardzo duże wsparcie i wiele dla mnie znaczy. Pozwala to budować zaufanie i dowód społeczny. Jeszcze raz dziękuję!

 

Ze swojej strony – daję słowo, że nie ustanę w rozwoju – tak aby pomoc oferowana w gabinecie oraz rozwiązywanie zagadek zdrowotnych odbywało się coraz lepiej i coraz sprawniej.

Jeśli też chciałabyś/chciałbyś podzielić się wrażeniami i pozostawić po sobie wpis/opinię – będę niezmiernie wdzięczny.

Możesz to uczynić tutaj:

i tutaj:

Z góry dziękuję! Wszystkiego dobrego!

Co to dla Ciebie oznacza?

Co konkretnie może Ci to dać?

Sprawdź opinie zadowolonych ludzi, którzy skorzystali już z pomocy:

Polecam z całego serca! Marcin to świetny specjalista, który nie boi się żadnego wyzwania. Holistyczne spojrzenie na pacjenta, wnikliwy wywiad, perfekcyjna diagnostyka - to wszystko można znaleźć na wizycie u Marcina. Jeśli ktoś myśli, że już nikt mu nie pomoże i musi nauczyć się żyć ze swoimi dolegliwościami niech odwiedzi NORMOTONIĘ, szybko zmieni zdanie 🙂
Noemi Szyler
Wspaniały fachowiec. Ogromna wiedza oraz skuteczność w terapii. Polecam wizytę u Marcina oraz terapie metoda PDTR.
Łukasz Wrzalik
Marcin jest bardzo sympatycznym otwartym człowiekiem, gotowym do pomocy. Ma bardzo bogatą wiedzę, którą chętnie się dzieli. Jest dociekliwym terapeutą, który dąży do znalezienia przyczyn problemów pacjenta i skutecznie pomaga je wyeliminować. Metoda, którą pracuje jest mało znana, ale skuteczna i bezbolesna. Bardzo dobry specjalista z otwartym umysłem.
Grzegorz Oślak

Kliknij i sprawdź wszystkie opinie

Adres

Aleja Hugona Kołłątaja 34
42-500 Będzin

Telefon

+48 691 376 101

Email

kontakt@normotonia.pl

FACEBOOK

fb.com/NORMOTONIA