Na mój ból już nic nie pomoże...

Jeżeli czujesz, że leczenie bólu i innych dolegliwości utknęło w martwym punkcie, powinno Ci przede wszystkim zależeć na:

Zbudowaniu silnego przymierza z leczącymi Cię specjalistami. Muszą Cię wspierać i budzić zaufanie.

Może to być trudne, ponieważ niewykluczone, że miałeś już wiele złych doświadczeń. Jednak bardzo często samodzielne wyjście z przewlekłego bólu i innych dolegliwości może nie być możliwe.

Żeby otrzymać pomoc, której potrzebujesz, będziesz musiał nauczyć się skutecznie współpracować.

Jednym ze sposobów tworzenia udanej relacji jest zidentyfikowanie i odejście od negatywnych przekonań dotyczących leczenia. Twoje spotkania z terapeutami staną się wtedy bardziej produktywne i oparte na współdziałaniu.

Wśród najczęściej spotykanych mitów blokujących zdrowienie jest przekonanie, że już nic nie może pomóc.

Może ono powodować opór przed podjęciem nawet najmniejszego ryzyka, które mogłoby zmniejszyć cierpienie i poszerzyć strefę komfortu, szczególnie jeżeli początkowo oznacza to konieczność doświadczenia chwilowych niedogodności.

Lęk, który nosisz w sobie, może skutkować pułapką bólu: napięcie w ciele wywołane lękiem powoduje ból, na który odpowiadamy znowu lękiem, lęk ten wywołuje kolejne napięcie i więcej bólu powodującego lęk.

Uruchomienie się tego cyklu wprowadza Nas w stan wiecznej czujności. Kiedy jakaś metoda wydaje się nie przynosić rezultatów, łatwo spaść na dno bezradności i rozpaczy.

Czy rozpoznajesz to u siebie ? Jeżeli tak – spróbuj zatrzymać się na chwilę i pomyśl o jednym z ostatnich spotkań z leczącymi Cię specjalistami. Sprawdź czy twarda skorupa zwątpienia nie przeszkadza Ci otworzyć się na pomoc.

Tak naprawdę potrzebujesz tylko jednej skutecznej interwencji, żeby odzyskać wiarę i zacząć zmierzać ku lepszemu. Zachęcam Cię abyś spróbował różnych metod i podejść, tak aby znaleźć sposób albo kombinację sposobów, dzięki którym poczujesz realną ulgę. Następnie pracuj dalej w podejściu, które powoduje zmniejszanie się bólu oraz innych dolegliwości, żebyś z czasem osiągał widoczne i pewne rezultaty.

Kiedy odnajdziesz już godny zaufania sposób, nawet jeśli ból całkiem nie zniknie, może poczujesz po raz pierwszy, że masz nad nim jakąś kontrolę.

A wtedy ciało wesprze tę zmianę, zamykając bramy bólu i otwierając nowe drogi.

Jeśli tylko masz ochotę – dołącz do wielu zadowolonych ludzi, który już uwolnili się od swoich dolegliwości.

Sprawdź jak możesz sobie pomóc dzięki podejściu Neurologii Funkcjonalnej.

Zapraszam Cię do kontaktu !

Co to dla Ciebie oznacza?

Co konkretnie może Ci to dać?

Sprawdź opinie zadowolonych ludzi, którzy skorzystali już z pomocy:

Mega polecam. Ból znika jak ręką odjął. Wyraźnie czuję też zmianę w psychice. Warto!
Piotr Kmieć
Polecam!!! Bywałam w różnych gabinetach i żaden nie był w stanie mi pomoc na tyle, abym czuła się powiedzmy dobrze. Natomiast u Marcina otrzymałam pomoc na jaką nie mogłam nigdzie liczyć. Także mogę z czystym sumieniem polecić każdemu! Dobro, które dajesz innym niech zawsze do ciebie wraca 🙂 Dziękuję ci z całego serca Marcin za pomoc zaangażowanie oraz nieustanne poszukiwania problemu 🙂
Monika Czernik
Genialne miejsce. Genialny "czarodziej"! Jeśli lekarz Ci powie "łoo panie, to sie nie da. lepiej nie będzie", myślę, że Marcin znajdzie coś co obali tą opinię. Ja za każdym razem wychodzę zadziwiony! POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mateusz Brol

Kliknij i sprawdź wszystkie opinie

Adres

Aleja Hugona Kołłątaja 34
42-500 Będzin

Telefon

+48 691 376 101

Email

kontakt@normotonia.pl

FACEBOOK

fb.com/NORMOTONIA