Leczenie? To proste...

Podstawowa zasada leczenia jest bardzo prosta.

Zidentyfikuj i zlokalizuj drażniące czynniki a następnie pozbądź się ich.

Pomóż swojemu organizmowi i mózgowi doświadczać bezpieczeństwa zamiast poczucia zagrożenia.

Odbiór mniejszej ilości ‘zagrożeń’ przyczyni się do tego, że Twoje objawy zmniejszą się, a nawet uda się je przezwyciężyć całkowicie.

Nie będzie wtedy potrzeby zagłuszać ich tabletkami, zastrzykami lub innymi zabiegami.

Brzmi prosto, jednak w rzeczywistości może to być całkiem złożonym i skomplikowanym procesem.

Wszyscy ludzie są wyjątkowi. Każdy ma inne doświadczenia, doznał innych urazów, ma inny poziom zrozumienia odnośnie tego jak funkcjonuje jego ciało i co tam się dzieje. Ludzie nadają różne znaczenie swoim objawom, mają różne doświadczenia z poprzednim leczeniem. Każdy ma też inny styl życia.

Wszystkie z tych rzeczy są ważne i powinny zostać wzięte pod uwagę, tak aby wspólnie z terapeutą, któremu ufasz, przezwyciężyć Twój ból i inne objawy.

To bardzo proste! Niestety nie zawsze jest łatwe i lekkie

To właśnie dlatego uwielbiam robić to co robię. Uwielbiam wyzwania, gdzie wspólnie możemy rozwikłać zagadkę podobnie jak dr House czy Sherlock Holmes.

Możemy podjąć wędrówkę od bólu i wielu innych nieprzyjemnych objawów do życia w dobrostanie, równowadze, harmonii.

Jako, że zgłaszają się do mnie różni ludzie, widuję nieraz całkiem skomplikowane przypadki.

Czasami wymaga to niezłego ‘główkowania’ aby pomóc doprowadzić funkcjonowanie organizmu do porządku.

Mimo to nie zamieniłbym tego na nic innego.

To właśnie wtedy wydarza się magia, gdy ktoś znów może poruszać się bez bólu, przesypiać całą noc, ma energię do działania a jego układ pokarmowy i trawienie działają jak w zegarku.

Jeśli też chciałabyś/chciałbyś rozpocząć podróż ku zdrowiu i lepszemu samopoczuciu – daj sobie szansę i odezwij się do mnie. Czasem potrzeba naprawdę niewiele…

Co to dla Ciebie oznacza?

Co konkretnie może Ci to dać?

Sprawdź opinie zadowolonych ludzi, którzy skorzystali już z pomocy:

Expert w holistycznym podejściu do pacjenta. Jego warsztat umiejętności pozwala rozwiązać najbardziej zawiłe dolegliwości ludzkiego organizmu. Przekonałem się o tym na własnej skórze, dlatego serdecznie polecam!
Fabian Kurowski
Celem terapii którą prowadził Marcin było odzyskanie zakresu ruchu w stawie skokowym z którym mam problem od lat, a kilka tygodni wcześniej go po raz kolejny skręciłem. Nie dość, że ruchomość w stawie skokowym wyraźnie się poprawiła to odczuwam inne plusy wizyty, mój układ nerwowy zaczął znacznie lepiej funkcjonować, regeneracja mojego ciała jest na jakimś wyższym poziomie, po kilku dniach zauważyłem znaczne różnice w poziomie energii w czasie dnia... no co mogę powiedzieć!? WARTO!
Grzegorz Mastalerz
Szczerze polecam. Jako lekarz aprobuję techniki, którymi posługuje się Marcin i uważam, że jest w stanie pomóc wielu pacjentom. Najważniejszym jest ustalenie przyczyn dolegliwości z czym sobie doskonale radzi. Mój problem z refluksem oraz dolegliwości jelitowe po 3 terapiach w 80% znikły. Podobnie jak ból prawego biodra podczas głębokich przysiadów ze sztangę. Marcin pomaga również w doborze suplementacji oraz wykluczeniu szkodliwych produktów z diety, jeśli jest to istotne. Polecam 🙂
Mariusz Tyszkiewicz

Kliknij i sprawdź wszystkie opinie

Adres

Aleja Hugona Kołłątaja 34
42-500 Będzin

Telefon

+48 691 376 101

Email

kontakt@normotonia.pl

FACEBOOK

fb.com/NORMOTONIA