Tzw. "Choroby". Sensowne Biologiczne Programy Natury

”Choroba” jest stanem, w jakim znajduje się człowiek, wskazującym na to, że nie wszystko jest w porządku i że została zaburzona harmonia

Ta utrata wewnętrznej równowagi manifestuje się w ciele jako różne objawy.

Objawy są więc sygnałami i nośnikami informacji, które przez swoje pojawienie się przełamują dotychczasowy bieg Naszego życia i zmuszają Nas do obdarzenia ich uwagą.

Objawy sygnalizują Nam, że jako człowiek jesteśmy ”chorzy”, to znaczy że Nasze wewnętrzne siły zostały wytrącone z równowagi. Objawy informują Nas, że czegoś Nam brakuje.

Czego Ci brakuje?

… pytało się dawniej ”chorego”. Dziś – ponieważ pytanie to dla niektórych mogłoby zabrzmieć dziwnie – raczej zadajemy pytania typu: ”Jakie masz objawy?”.

Te dwa skrajne pytania: „Czego Ci brakuje?” i „Jakie masz objawy?” są przy bliższym przyjrzeniu się im bardzo pouczające. Oba dotyczą ”chorego”.

Jednym ”chorym” ciągle czegoś brakuje. Jeśli komuś nie brakuje niczego – w jego świadomości jest zdrowy tzn. całkowity i doskonały.

Jeśli jednak brakuje czegoś do zdrowia – człowiek jest ”chory”. Tzw. ”choroba” objawia się w ciele pod postacią objawów.

Jest to odbicie tego, że czegoś brakuje.

Brakuje świadomości – stąd objawy.

Kiedy człowiek uchwyci różnicę między ”chorobą” a objawami, nagle zmienia się jego postawa i podejście do ”choroby”.

Nie traktuje już objawów jak swojego największego wroga, którego zwalczenie i usunięcie jest najwyższym celem ale odkrywa w symptomach partnera, który może mu pomóc odnaleźć to, czego mu brakuje. W ten sposób może przezwyciężyć prawdziwą ”chorobę”.

Symptom staje się wtedy pewnego rodzaju nauczycielem. Pomaga Nam zatroszczyć się o Nasz własny rozwój i uświadomienie ale może też okazać wiele srogości i surowości jeśli zlekceważymy go.

Można by rzec, że:

”Choroba” ma tylko jeden cel: pozwolić Nam byśmy podnieśli swoją świadomość i zostali uzdrowieni.

To co zwykliśmy nazywać ”chorobą” jest Sensownym Biologicznym Programem Natury uruchamianym na skutek konkretnych wydarzeń i związanych z nimi odczuć – nie ma tu więc mowy o wątkach takich jak zrzędzenie losu, pech, kara boska etc.

Jeśli Twój system (organizm) nie do końca działa optymalnie zapewne ma przeciążoną ”pamięć RAM” i brakuje mu mocy przerobowych. Jeśli chciałbyś sprawdzić jakie programy uruchomił Twój system i w jakim celu zostały one uruchomione – zapraszam.

Włączmy ”menedżer zadań” Twojego systemu i zróbmy mały porządek

Co to dla Ciebie oznacza?

Co konkretnie może Ci to dać?

Sprawdź opinie zadowolonych ludzi, którzy skorzystali już z pomocy:

Marcin, jestem wdzięczna za czas, cierpliwość i zrozumienie. To miejsce gdzie czas się zatrzymał, żebym mogła spojrzeć w głąb siebie i zobaczyć co tak naprawdę boli. Bardzo dziękuję
Ewa Chmielorz
Inaczej wyobrażałam sobie leczenie bólu. Ale dowiedziałam się, że ból który odczuwamy to nasze gromadzone emocje. Gdy dolegliwości zaczynają niepokoić, najczęściej szukamy przyczyny w stanie zdrowia, szukając np. stanu zapalnego, a nie w psychice. A często właśnie w niej tkwi klucz do rozwiązania zagadki. Pan Marcin szuka przyczyny bólu i w "magiczny" sposób go usuwa. Mam zamiar jeszcze skorzystać z jego wiedzy i profesjonalnego podejścia do moich problemów. Dziękuję za pomoc.
Teresa Gleń
Wizyta u Marcina może kojarzyć się z pewnego rodzaju magią, a w rzeczywistości jest ona dziełem jego wielkiej pasji i wiedzy, którą dzieli się i przelewa na praktyczne zastosowanie. Nie spodziewałem się, że istnieje tak wiele zależności między naszym ciałem, a mózgiem, dlatego zachęcam wszystkich sceptyków oraz ludzi, którzy borykają się z problemami bez odpowiedzi, aby skorzystali z sesji, którą proponuje Marcin. Z pewnością przysporzy Wam ona wielu miłych doświadczeń i wiele też pomoże zrozumieć, a co najważniejsze nagle może okazać się, że panaceum na Wasze bolączki kryje się zupełnie gdzie indziej niż mówił lekarz. Takie alternatywne spojrzenie na kwestie zdrowotne może stać się początkiem nowego i lepszego życia. Pragnę również zwrócić uwagę na szczególną atmosferę, którą zastaniecie w samym gabinecie i którą zapewni Wam sam prowadzący. Warto spróbować. Pozdrawiam!
Piotr Michalec

Kliknij i sprawdź wszystkie opinie

Adres

Aleja Hugona Kołłątaja 34
42-500 Będzin

Telefon

+48 691 376 101

Email

kontakt@normotonia.pl

FACEBOOK

fb.com/NORMOTONIA