Ból i inne objawy - wzajemne powiązania

Czy oprócz przewlekłego bólu doświadczasz którejkolwiek z tych niedogodności ?

  • problemy układu pokarmowego
  • problemy ze snem
  • problemy z poziomem energii

W praktyce są to jedne z najczęściej występujących problemów, na które uskarżają się pacjenci.

Wszystkie te sprawy są wzajemnie powiązane, ponieważ:

Słaby jakościowo i krótki, przerywany sen wpływa na odczuwany przez Ciebie poziom energii.

Niski poziom energii powoduje, że na co dzień jesteś mniej zaradny i pomysłowy.

Co może prowadzić do:

Kiepskiego nastroju, stanów depresyjnych i większego prawdopodobieństwa odczuwania przez Ciebie wrażeń bólowych.

A co jeśli wszystkie te rzeczy mają miejsce tylko dlatego, że doświadczasz uporczywego bólu na porządku dziennym ?

Co było pierwsze – kura czy jajko ?

Na szczęście mam dla Ciebie dobrą wiadomość !

Oceniając to 
jak się poruszasz, sprawdzając jak reagujesz na różne bodźce oraz pomagając Ci pozbyć się fałszywych przekonań na temat funkcjonowania Twojego ciała, mamy możliwość abyś:

  • przerwał spiralę napędzających się wzajemnie bólu i innych dolegliwości !
  • przyswoił wspierające przekonania !
  • ruszył wreszcie do przodu !

Odezwij się do mnie i sprawdź jak możesz sobie pomóc !

Co to dla Ciebie oznacza?

Co konkretnie może Ci to dać?

Sprawdź opinie zadowolonych ludzi, którzy skorzystali już z pomocy:

Szczerze polecam. Jako lekarz aprobuję techniki, którymi posługuje się Marcin i uważam, że jest w stanie pomóc wielu pacjentom. Najważniejszym jest ustalenie przyczyn dolegliwości z czym sobie doskonale radzi. Mój problem z refluksem oraz dolegliwości jelitowe po 3 terapiach w 80% znikły. Podobnie jak ból prawego biodra podczas głębokich przysiadów ze sztangę. Marcin pomaga również w doborze suplementacji oraz wykluczeniu szkodliwych produktów z diety, jeśli jest to istotne. Polecam 🙂
Mariusz Tyszkiewicz
Trafiłam do pana Marcina Malinowskiego z polecenia. Po zebraniu bardzo szczegółowego i wszechstronnego wywiadu, krok po kroku, podczas kilku sesji szukaliśmy możliwych przyczyn moich dolegliwości utrudniających codzienne funkcjonowanie (silne napięcie mięśniowe, bóle kręgosłupa, zawroty głowy). Jestem pod wrażeniem tak bardzo holistycznego podejścia do pacjenta. Zawroty głowy wyciszyły się dzięki pracy nad odruchami pierwotnymi. Odzyskałam nadzieję na większą sprawność i ruchomość stawów kręgosłupa. Naturalnym "efektem ubocznym" jest też poprawa snu. Nie po każdej sesji czułam się świetnie, organizm potrzebował czasu, by dojść do siebie, ale to też pokazało mi, jak ważna jest cierpliwość, łagodność i szacunek do samej siebie w procesie regeneracji. Na ten moment wdrażam zalecenia do stosowania w domu (ćwiczenia uaktywniające nerw błędny, ćwiczenia oddechowe, więcej ruchu). Wiem, że sporo pracy jest po mojej stronie, ale jeszcze dwa miesiące temu nawet nie marzyłam o tym, że uda mi się uniknąć silnych środków przeciwbólowych. Serdecznie polecam fizjoterapię w Normotonii!
Monika Cieślar
Celem terapii którą prowadził Marcin było odzyskanie zakresu ruchu w stawie skokowym z którym mam problem od lat, a kilka tygodni wcześniej go po raz kolejny skręciłem. Nie dość, że ruchomość w stawie skokowym wyraźnie się poprawiła to odczuwam inne plusy wizyty, mój układ nerwowy zaczął znacznie lepiej funkcjonować, regeneracja mojego ciała jest na jakimś wyższym poziomie, po kilku dniach zauważyłem znaczne różnice w poziomie energii w czasie dnia... no co mogę powiedzieć!? WARTO!
Grzegorz Mastalerz

Kliknij i sprawdź wszystkie opinie

Adres

Aleja Hugona Kołłątaja 34
42-500 Będzin

Telefon

+48 691 376 101

Email

kontakt@normotonia.pl

FACEBOOK

fb.com/NORMOTONIA