Biologika

Biologika = mądrość natury

Biologika jest nauką medyczną, opartą na mądrości natury, zajmującą się zmianami zachodzącymi w organizmie w zakresie anatomii, biologii i fizjologii. Tłumaczy procesy fizjologiczne w organizmie oraz funkcjonowanie organizmów żywych w zupełnie nowym świetle. Wprowadza bio-logiczny walor, wyostrza sposób postrzegania procesów życiowych i uczuciowych człowieka. Jest obiektywna, ogólnie zrozumiała, o wszechstronnym zastosowaniu.

Pokazuje nie tylko możliwe zmiany i działanie biologicznych konfliktów ale również w sposób szczegółowy opisuje wewnętrzną komunikację człowieka. Pozwala też na lepsze zrozumienie świata uczuć ludzkich. Umożliwia bezstronne ‘czysto biologiczne’ tłumaczenie tzw. ‘chorób’. Pozwala znaleźć źródło problemu, wyzwalacz, przyczynę, powód zmian, a następnie rozkodować je i zrozumieć. Poprzez usunięcie lub rozwiązanie rzeczywistego problemu można sterować procesami zmian.

Biologika = prawa natury

Biologika to biologiczne prawa natury oraz biologiczne zależności odkryte przez dr Hamera unowocześnione przez Roberto Barnai, tak aby jeszcze łatwiej rozwiązywać indywidualne przypadki zachorowań.

Skierowana w pierwszej kolejności do ludzi zdrowych, którzy z reguły są sceptykami ale potrafią myśleć praktycznie i podejmować rozsądne decyzje. Podstawowa wiedza o ’chorobach’, o zmianach jakie mogą zachodzić w organizmie, o tym jak działa ciało ludzkie pod wpływem emocji i jak uczucia wpływają na te zmiany.

W odróżnieniu od terapii stosowanych przez współczesną medycynę terapia według Biologiki oparta jest na zrozumieniu procesów biologicznych. Jeśli to tylko możliwe powinno się w pierwszej kolejności rozwiązać konflikt psychologiczny, który wywołał zmiany w organizmie. Jeśli ingerencja lub zabieg są konieczne, wówczas rodzaj i zakres zależy od sytuacji, a nie od: przypuszczeń, zwyczajów, czy postępowania szablonowego.

Co to dla Ciebie oznacza?

Co konkretnie może Ci to dać?

Sprawdź opinie zadowolonych ludzi, którzy skorzystali już z pomocy:

Marcin to jeden z tych niewielu ludzi, którzy patrzą na problem również poza miejscem problemu 🙂 Ogromna wiedza, aż miło słuchać i samemu się kształcić w trakcie wizyty. Łączenie faktów i spajanie ich w terapię dostosowaną do każdego z osobna to w XXI wieku luksus.
Maria Bartosińska
Marcin ma na prawde dużą wiedzę i kompetencje w tym co robi. Polecam w 100 procentach, czy w strefie fizjo czy psyche 🙂
Kamil Młodawski
Marcin jest człowiekiem z niezwykłym wyczuciem drugiego człowieka i jego przypadłości. Szuka, docieka, przeprowadza bardzo wnikliwy wywiad. Efekty jego pracy są zadziwiające. Z pewną dozą nieufności podchodziłam do jego metody ale okazało się to zupełnie niepotrzebne. Efekty przerosły moje oczekiwania. Na dzień dzisiejszy moje dolegliwości ustąpiły. Z czystym sumieniem polecam Normotonię. Niezwykle miejsce gdzie można uzyskać pomoc.
Monika Otto

Kliknij i sprawdź wszystkie opinie

Adres

Aleja Hugona Kołłątaja 34
42-500 Będzin

Telefon

+48 691 376 101

Email

kontakt@normotonia.pl

FACEBOOK

fb.com/NORMOTONIA