Bezpłatna Konsultacja

Witaj!

Oferuję Ci bezpłatną, demonstracyjną sesję – idealną dla ludzi zmagających się z przewlekłym bólem, sztywnością i wszelkimi innymi objawami.
Idealną dla ludzi, którzy chcieliby doświadczać życia w pełni, bez dolegliwości.

Wyjdziesz z Naszego spotkania wiedząc nad czym trzeba popracować i jakie kroki będą potrzebne aby zmierzać ku zdrowiu.

Jest to idealny sposób dla każdego kto chciałby zobaczyć i doświadczyć na sobie w jaki sposób pracuję przed podjęciem właściwej współpracy oferującej wszystkie korzyści.

Cieszę się, że mogę zaoferować Ci tę możliwość i mam nadzieję, że dzięki temu znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Być może ...

Być może cierpisz na nawracające bóle i urazy, brak koncentracji w pracy lub szkole czy też straciłeś siłę i ruchomość.
Być może masz dolegliwości ze strony narządów wewnętrznych lub po prostu czujesz, że Twoje ciało nie jest w tak dobrej formie w jakiej mogłoby być.
Możliwe, że widziałeś już innych specjalistów – zrobili swoje, wykonali pracę tak jak powinni ale Ty nadal nie czujesz się najlepiej…

Spokojnie – jesteś pod dobrym adresem i proponowane tu podejście jest właśnie dla Ciebie!

Dlaczego tym razem miałoby być inaczej?

Mam nadzieję odpowiedzieć Ci na to i wiele innych pytań.
Chciałbym pokazać Ci jak możesz żyć bez frustracji i zastanawiania się ‘co jest nie tak’ i jak możesz temu zaradzić bez ponoszenia wielkich finansowych inwestycji.

Wiele osób czuje, że utknęło, jest przytłoczone, nie wie co robić lub do kogo udać się po poradę. 
Są zdenerwowane i boją się wypróbować ‘czegoś nowego’ bo nie są pewne czy pomoże to w ich konkretnym przypadku.

Często zauważam tego typu zachowania u ludzi więc tym bardziej doceniam to, że poszukujesz odpowiedniego rozwiązania by powrócić na właściwe tory.
Rozwiązania, które pozwoli Ci powrócić do miejsca gdzie powinieneś być.

Co robię?

Mówiąc prosto – pomagam ludziom dostać się z miejsca gdzie są teraz, do miejsca gdzie potrzebują być, tak szybko jak tylko jest to możliwe !  

Chciałbym, abyś przeżywał życie najlepiej jak możesz, wolny od bólu i urazów. 
Chciałbym, abyś nie miał już potrzeby brać leków przeciwbólowych. 
Chciałbym, aby ludzie generalnie wrócili do życia takiego na jakie zasługują!

Chciałbym… jednak nadal jest wiele osób, które cierpią.

Dlaczego?

Ponieważ nie zdają sobie sprawy, że mogą otrzymać pomoc.

Ludzie Ci myślą też, że ich sytuacja zmieni się sama, problem rozwiąże się sam i odpoczynek jest tym czego potrzebują…
W świecie idealnym – jak najbardziej – tak właśnie by to wyglądało.
Niestety… nie żyjemy w świecie idealnym…

Dezorientacja ...

Zdaję sobie sprawę, że każdy z Nas otrzymuje sprzeczne porady od lekarzy, przyjaciół, rodziny i największego autorytetu … Google ! 
Powoduje to przeładowanie informacjami i paraliż decyzyjny.

Kończymy tak zdezorientowani odnośnie Naszej sytuacji, że … nie robimy nic! 
Nie robimy nic = nic się nie zmienia. 
Określa się to jako tzw. ‘błędne koło’ lub bardziej poetycko – ‘chocholi taniec’…

Pieniądze ...

Mamy też jeden przeważający argument – pieniądze. Wiele osób boi się wydać pieniądze w obawie, że zmarnują je na coś co nie działa.

W związku z powyższym oferuję dla ludzi chcących pozbyć się bólu i innych dolegliwości najlepszą ze znanych mi drogę.
Oferuję możliwość doświadczenia tego na sobie i sprawdzenia jak możemy zaradzić niedogodnościom … BEZPŁATNIE.

Dzięki temu będziesz mieć szansę, aby zrozumieć czym jest to co robię, dlaczego jest to tak odmienne od tego co spotkałeś do tej pory i dlaczego inne rzeczy mogły nie zadziałać tak jakbyś sobie tego życzył.

Chciałbym odebrać Ci każdą wymówkę, tak abyś nie miał nic do stracenia, a jedynie coś do zyskania, umówił się, pojawił w gabinecie i zobaczył w jaki sposób możesz sobie pomóc.

Podczas Naszego pierwszego spotkania będziesz mieć możliwość zadawać nurtujące Cię pytania, a co za tym idzie – odzyskać jasność oraz spokój umysłu.

Dlaczego NORMOTONIA?

Pomagam zrozumieć przyczynę Twoich dolegliwości. 
Gdy wiemy w czym rzecz dużo prościej jest temu zaradzić!

Spędzam cały swój wolny czas zanurzony w książkach oraz uczestnicząc w szkoleniach na temat bólu, neurologii, zależności umysł – ciało itd.

Skupiam się na układzie nerwowym – w zdecydowanej większości przypadków odczuwasz ból i inne dolegliwości ponieważ Twój układ nerwowy, na skutek różnych czynników, został wytrącony z równowagi. Objawia się to np. tym, że mózg zachowuje się tak jakby uraz dalej był obecny, mimo, że go tam nie ma!

Podsumowując - otrzymasz:

– Niezobowiązującą, bezpłatną konsultację
Wstępną diagnozę funkcjonalną
Sesję pytań i odpowiedzi
Wgląd w temat ‘dlaczego odczuwamy ból i inne dolegliwości?’
Próbkę możliwości jak pracuję i dlaczego wynikitak zadowalające

Gdy po pierwszym spotkaniu będziesz na TAK – umówimy się na dalszą współpracę w celu poprawy Twojego zdrowia.
Jeśli stwierdzisz – ‘w sumie to przyzwyczaiłem się już do moich dolegliwości i jest mi z tym dobrze’ – uściśniemy sobie ręce i będę Ci życzył najlepszego dnia.

A więc … jeśli czujesz, że to następny krok – zgłoś się na bezpłatną wizytę aby sprawdzić sensowność i logikę proponowanego podejścia.
Kliknij w dane kontaktowe lub przewiń stronę w dół, wybierz któryś z podanych sposobów komunikacji i ustalmy dogodny termin.

Do zobaczenia!

Co to dla Ciebie oznacza?

Co konkretnie może Ci to dać?

Sprawdź opinie zadowolonych pacjentów, którzy skorzystali już z terapii:

Marcin jest człowiekiem z niezwykłym wyczuciem drugiego człowieka i jego przypadłości. Szuka, docieka, przeprowadza bardzo wnikliwy wywiad. Efekty jego pracy są zadziwiające. Z pewną dozą nieufności podchodziłam do jego metody ale okazało się to zupełnie niepotrzebne. Efekty przerosły moje oczekiwania. Na dzień dzisiejszy moje dolegliwości ustąpiły. Z czystym sumieniem polecam Normotonię. Niezwykle miejsce gdzie można uzyskać pomoc.
Monika Otto
Polecam z całego serca! Marcin to świetny specjalista, który nie boi się żadnego wyzwania. Holistyczne spojrzenie na pacjenta, wnikliwy wywiad, perfekcyjna diagnostyka - to wszystko można znaleźć na wizycie u Marcina. Jeśli ktoś myśli, że już nikt mu nie pomoże i musi nauczyć się żyć ze swoimi dolegliwościami niech odwiedzi NORMOTONIĘ, szybko zmieni zdanie 🙂
Noemi Szyler
Polecam mgra Marcina z całego serca! Przede wszystkim jest znakomicie wykształcony i jego pomysł na terapię wykracza poza klasyczną fizjoterapię. Cierpliwie i w zrozumiały sposób wytłumaczył przyczynę problemu. Wie co robi i dlaczego to robi z autentycznym zaangażowaniem. Cieszę się, że trafiłem na p. Marcina!
Marcin Jędrzejewski
Marcin to jeden z tych niewielu ludzi, którzy patrzą na problem również poza miejscem problemu 🙂 Ogromna wiedza, aż miło słuchać i samemu się kształcić w trakcie wizyty. Łączenie faktów i spajanie ich w terapię dostosowaną do każdego z osobna to w XXI wieku luksus.
Maria Bartosińska
Wizyta u Marcina może kojarzyć się z pewnego rodzaju magią, a w rzeczywistości jest ona dziełem jego wielkiej pasji i wiedzy, którą dzieli się i przelewa na praktyczne zastosowanie. Nie spodziewałem się, że istnieje tak wiele zależności między naszym ciałem, a mózgiem, dlatego zachęcam wszystkich sceptyków oraz ludzi, którzy borykają się z problemami bez odpowiedzi, aby skorzystali z sesji, którą proponuje Marcin. Z pewnością przysporzy Wam ona wielu miłych doświadczeń i wiele też pomoże zrozumieć, a co najważniejsze nagle może okazać się, że panaceum na Wasze bolączki kryje się zupełnie gdzie indziej niż mówił lekarz. Takie alternatywne spojrzenie na kwestie zdrowotne może stać się początkiem nowego i lepszego życia. Pragnę również zwrócić uwagę na szczególną atmosferę, którą zastaniecie w samym gabinecie i którą zapewni Wam sam prowadzący. Warto spróbować. Pozdrawiam!
Piotr Michalec
Normotonia to nie tylko fizjoterapia - to połączenie ciała i umysłu. Pan Marcin podszedł do mojego przypadku profesjonalnie. Przeprowadził wnikliwie wywiad. Czułam się zaopiekowana i wysłuchana. Tutaj pozbyłam się wszelkich dolegliwości, z którymi borykałam się od dłuższego czasu. Bardzo polecam Pana Marcina. Wszechstronna wiedza.
Aneta Adamek
Marcin jest bardzo sympatycznym otwartym człowiekiem, gotowym do pomocy. Ma bardzo bogatą wiedzę, którą chętnie się dzieli. Jest dociekliwym terapeutą, który dąży do znalezienia przyczyn problemów pacjenta i skutecznie pomaga je wyeliminować. Metoda, którą pracuje jest mało znana, ale skuteczna i bezbolesna. Bardzo dobry specjalista z otwartym umysłem.
Grzegorz Oślak
Bardzo serdecznie polecam Marcina. Profesjonalizm, wiedza, umiejętność holistycznego spojrzenia oraz serdeczność sprawiają, że szybko stawia na nogi. Bardzo dziękuje Marcin za pomoc i zaangażowanie, za wyczerpujące poszukiwania problemu oraz pomoc zawsze kiedy jest taka potrzeba. Wszelkiego Dobra dla Ciebie.
Marta Sapińska

Kliknij i sprawdź wszystkie opinie

Adres

Aleja Hugona Kołłątaja 34
42-500 Będzin

Telefon

+48 691 376 101

Email

kontakt@normotonia.pl

FACEBOOK

fb.com/NORMOTONIA