Bezpłatna Konsultacja

Witaj!

Oferuję Ci bezpłatną, demonstracyjną sesję – idealną dla ludzi zmagających się z przewlekłym bólem, sztywnością i wszelkimi innymi objawami.
Idealną dla ludzi, którzy chcieliby doświadczać życia w pełni, bez dolegliwości.

Wyjdziesz z Naszego spotkania wiedząc nad czym trzeba popracować i jakie kroki będą potrzebne aby zmierzać ku zdrowiu.

Jest to idealny sposób dla każdego kto chciałby zobaczyć i doświadczyć na sobie w jaki sposób pracuję przed podjęciem właściwej współpracy oferującej wszystkie korzyści.

Cieszę się, że mogę zaoferować Ci tę możliwość i mam nadzieję, że dzięki temu znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Być może ...

Być może cierpisz na nawracające bóle i urazy, brak koncentracji w pracy lub szkole czy też straciłeś siłę i ruchomość.
Być może masz dolegliwości ze strony narządów wewnętrznych lub po prostu czujesz, że Twoje ciało nie jest w tak dobrej formie w jakiej mogłoby być.
Możliwe, że widziałeś już innych specjalistów – zrobili swoje, wykonali pracę tak jak powinni ale Ty nadal nie czujesz się najlepiej…

Spokojnie – jesteś pod dobrym adresem i proponowane tu podejście jest właśnie dla Ciebie!

Dlaczego tym razem miałoby być inaczej?

Mam nadzieję odpowiedzieć Ci na to i wiele innych pytań.
Chciałbym pokazać Ci jak możesz żyć bez frustracji i zastanawiania się ‘co jest nie tak’ i jak możesz temu zaradzić bez ponoszenia wielkich finansowych inwestycji.

Wiele osób czuje, że utknęło, jest przytłoczone, nie wie co robić lub do kogo udać się po poradę. 
Są zdenerwowane i boją się wypróbować ‘czegoś nowego’ bo nie są pewne czy pomoże to w ich konkretnym przypadku.

Często zauważam tego typu zachowania u ludzi więc tym bardziej doceniam to, że poszukujesz odpowiedniego rozwiązania by powrócić na właściwe tory.
Rozwiązania, które pozwoli Ci powrócić do miejsca gdzie powinieneś być.

Co robię?

Mówiąc prosto – pomagam ludziom dostać się z miejsca gdzie są teraz, do miejsca gdzie potrzebują być, tak szybko jak tylko jest to możliwe !  

Chciałbym, abyś przeżywał życie najlepiej jak możesz, wolny od bólu i urazów. 
Chciałbym, abyś nie miał już potrzeby brać leków przeciwbólowych. 
Chciałbym, aby ludzie generalnie wrócili do życia takiego na jakie zasługują!

Chciałbym… jednak nadal jest wiele osób, które cierpią.

Dlaczego?

Ponieważ nie zdają sobie sprawy, że mogą otrzymać pomoc.

Ludzie Ci myślą też, że ich sytuacja zmieni się sama, problem rozwiąże się sam i odpoczynek jest tym czego potrzebują…
W świecie idealnym – jak najbardziej – tak właśnie by to wyglądało.
Niestety… nie żyjemy w świecie idealnym…

Dezorientacja ...

Zdaję sobie sprawę, że każdy z Nas otrzymuje sprzeczne porady od lekarzy, przyjaciół, rodziny i największego autorytetu … Google ! 
Powoduje to przeładowanie informacjami i paraliż decyzyjny.

Kończymy tak zdezorientowani odnośnie Naszej sytuacji, że … nie robimy nic! 
Nie robimy nic = nic się nie zmienia. 
Określa się to jako tzw. ‘błędne koło’ lub bardziej poetycko – ‘chocholi taniec’…

Pieniądze ...

Mamy też jeden przeważający argument – pieniądze. Wiele osób boi się wydać pieniądze w obawie, że zmarnują je na coś co nie działa.

W związku z powyższym oferuję dla ludzi chcących pozbyć się bólu i innych dolegliwości najlepszą ze znanych mi drogę.
Oferuję możliwość doświadczenia tego na sobie i sprawdzenia jak możemy zaradzić niedogodnościom … BEZPŁATNIE.

Dzięki temu będziesz mieć szansę, aby zrozumieć czym jest to co robię, dlaczego jest to tak odmienne od tego co spotkałeś do tej pory i dlaczego inne rzeczy mogły nie zadziałać tak jakbyś sobie tego życzył.

Chciałbym odebrać Ci każdą wymówkę, tak abyś nie miał nic do stracenia, a jedynie coś do zyskania, umówił się, pojawił w gabinecie i zobaczył w jaki sposób możesz sobie pomóc.

Podczas Naszego pierwszego spotkania będziesz mieć możliwość zadawać nurtujące Cię pytania, a co za tym idzie – odzyskać jasność oraz spokój umysłu.

Dlaczego NORMOTONIA?

Pomagam zrozumieć przyczynę Twoich dolegliwości. 
Gdy wiemy w czym rzecz dużo prościej jest temu zaradzić!

Spędzam cały swój wolny czas zanurzony w książkach oraz uczestnicząc w szkoleniach na temat bólu, neurologii, zależności umysł – ciało itd.

Skupiam się na układzie nerwowym – w zdecydowanej większości przypadków odczuwasz ból i inne dolegliwości ponieważ Twój układ nerwowy, na skutek różnych czynników, został wytrącony z równowagi. Objawia się to np. tym, że mózg zachowuje się tak jakby uraz dalej był obecny, mimo, że go tam nie ma!

Podsumowując - otrzymasz:

– Niezobowiązującą, bezpłatną konsultację
Wstępną diagnozę funkcjonalną
Sesję pytań i odpowiedzi
Wgląd w temat ‘dlaczego odczuwamy ból i inne dolegliwości?’
Próbkę możliwości jak pracuję i dlaczego wynikitak zadowalające

Gdy po pierwszym spotkaniu będziesz na TAK – umówimy się na dalszą współpracę w celu poprawy Twojego zdrowia.
Jeśli stwierdzisz – ‘w sumie to przyzwyczaiłem się już do moich dolegliwości i jest mi z tym dobrze’ – uściśniemy sobie ręce i będę Ci życzył najlepszego dnia.

A więc … jeśli czujesz, że to następny krok – zgłoś się na bezpłatną wizytę aby sprawdzić sensowność i logikę proponowanego podejścia.
Kliknij w dane kontaktowe lub przewiń stronę w dół, wybierz któryś z podanych sposobów komunikacji i ustalmy dogodny termin.

Do zobaczenia!

Opinie

Ela Kozik

Bardzo serdecznie polecam! Pełny profesjonalizm. Bardzo indywidualne podejście do „pacjenta”. Nie załatwia kolejki jak leci i byle tylko jak najszybciej następny. Czuć, że ewidentnie chce pomóc w sprawie z którą się do niego przyszło. Cieszę się że do niego trafiłam! Oby więcej tak zaangażowanych w swoją pracę (która wyraźnie jest i pasją) ludzi 👍👍

Piotr Pająk

Bardzo profesjonalna pomoc. Rzeczowo i na temat. Przyszedłem z bólem pleców i kolan a wyszedłem bez najmniejszego dyskomfortu. polecam każdemu kto przeszedł uraz i pomimo wyzdrowienia nadal odczuwa dyskomfort. Również tym którzy przeszli traumatyczne przeżycia natury psychicznej- okazuje się, że stres może "osiadać" w ciele i mimowolnie je napinać. Jedna z lepszych terapii z ciałem jaką znam.

Aleksandra Prędka

Rzadko kiedy po pierwszej wizycie w gabinecie widzisz poprawę jednak tak jest w przypadku wizyt w gabinecie Marcina, który jest osobą szalenie skromną a wyjątkowo kompetentną co widać od samego początku. Co więcej wszystko tłumaczy bardzo dokładnie dzięki czemu każdy rozumie cały proces. Polecam bardzo 😄

Mariusz Tyszkiewicz

Szczerze polecam. Jako lekarz aprobuję techniki, którymi posługuje się Marcin i uważam, że jest w stanie pomóc wielu pacjentom. Najważniejszym jest ustalenie przyczyn dolegliwości z czym sobie doskonale radzi. Mój problem z refluksem oraz dolegliwości jelitowe po 3 terapiach w 80% znikły. Podobnie jak ból prawego biodra podczas głębokich przysiadów ze sztangę. Marcin pomaga również w doborze suplementacji oraz wykluczeniu szkodliwych produktów z diety, jeśli jest to istotne. Polecam 🙂

Marta Kukowska

Polecam z całego serca. Jestem w procesie terapeutycznym, jednak widzę ogromną poprawę w całym swoim organiźmie. Szczerze napiszę, że tak dobrze czułam się gdy byłam dzieckiem 🙂

Marek Drabik

Od dłuższego czasu zgłębiałem teorię tego, co Marcin robi w praktyce. Nie spodziewałem się, że efekty mogą być tak zaskakujące oraz tak szybkie. [...] bez problemu z parkowaniem oraz genialny wystrój wnętrza. byłem zadowolony i już zdążyłem polecić znajomemu @EDIT: Minęły już dwa tygodnie od wizyty, a ja wciąż jestem zadowolony z efektu jaki uzyskałem. 5 lat walki z problemem, który został rozwiązany i dzięki czemu znów mogę cieszyć się sprawną ręką! Sprawdziłem w praktyce i jestem w szoku.Dziękuję 😉

Ewa Wacławska

Cudowny człowiek, o otwartym umyśle i ogromie wiedzy, którą chętnie się dzieli! Jako pacjent masz odczucie, że On naprawdę chce Ci pomóc. Dzięki za moją szyję, która okazała się moją kostką i blizną:) Polecam tego Pana;)

Kamil Michalczenia

Polecam miejsce, profesjonalne podejście oraz kojący klimat wnętrza sprawia, że pacjent wychodzi naładowany pozytywną energią. Co do samej wizyty- Marcin przeprowadził obszerny wywiad, postawił niespodziewaną diagnozę i rozpoczęliśmy pracę nad przywróceniem poprawnego działania organizmu. Bardzo duży + za to jak tłumaczy każde swoje działanie, pacjent wychodzi z dużą dawką wiedzy o swoim ciele.

Aleksandra Rzadkowska

Marcin do tego, co robi podchodzi z wielkim zaangażowaniem. Mój problem z kolanem pociągnął za sobą uruchomienie mięśni, które były nieaktywne. Mieliśmy zadowalające efekty już po pierwszym spotkaniu, po drugim było jeszcze lepiej, a trzecie myślę, że będzie wisienką na torcie. Polecam z całego serca, również swoim pacjentom.

Grzegorz Mastalerz

Celem terapii którą prowadził Marcin było odzyskanie zakresu ruchu w stawie skokowym z którym mam problem od lat, a kilka tygodni wcześniej go po raz kolejny skręciłem. Nie dość, że ruchomość w stawie skokowym wyraźnie się poprawiła to odczuwam inne plusy wizyty, mój układ nerwowy zaczął znacznie lepiej funkcjonować, regeneracja mojego ciała jest na jakimś wyższym poziomie, po kilku dniach zauważyłem znaczne różnice w poziomie energii w czasie dnia... no co mogę powiedzieć!? WARTO!

  Adres

  Aleja Hugona Kołłątaja 34
  42-500 Będzin

  Telefon

  +48 691 376 101

  Email

  kontakt@normotonia.pl

  FACEBOOK

  fb.com/NORMOTONIA