Bezpłatna Konsultacja

Witaj!

Oferuję Ci bezpłatną, demonstracyjną sesję – idealną dla ludzi zmagających się z przewlekłym bólem, sztywnością i wszelkimi innymi objawami.
Idealną dla ludzi, którzy chcieliby doświadczać życia w pełni, bez dolegliwości.

Wyjdziesz z Naszego spotkania wiedząc nad czym trzeba popracować i jakie kroki będą potrzebne aby zmierzać ku zdrowiu.

Jest to idealny sposób dla każdego kto chciałby zobaczyć i doświadczyć na sobie w jaki sposób pracuję przed podjęciem właściwej współpracy oferującej wszystkie korzyści.

Cieszę się, że mogę zaoferować Ci tę możliwość i mam nadzieję, że dzięki temu znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Być może ...

Być może cierpisz na nawracające bóle i urazy, brak koncentracji w pracy lub szkole czy też straciłeś siłę i ruchomość.
Być może masz dolegliwości ze strony narządów wewnętrznych lub po prostu czujesz, że Twoje ciało nie jest w tak dobrej formie w jakiej mogłoby być.
Możliwe, że widziałeś już innych specjalistów – zrobili swoje, wykonali pracę tak jak powinni ale Ty nadal nie czujesz się najlepiej…

Spokojnie – jesteś pod dobrym adresem i proponowane tu podejście jest właśnie dla Ciebie!

Dlaczego tym razem miałoby być inaczej?

Mam nadzieję odpowiedzieć Ci na to i wiele innych pytań.
Chciałbym pokazać Ci jak możesz żyć bez frustracji i zastanawiania się ‘co jest nie tak’ i jak możesz temu zaradzić bez ponoszenia wielkich finansowych inwestycji.

Wiele osób czuje, że utknęło, jest przytłoczone, nie wie co robić lub do kogo udać się po poradę. 
Są zdenerwowane i boją się wypróbować ‘czegoś nowego’ bo nie są pewne czy pomoże to w ich konkretnym przypadku.

Często zauważam tego typu zachowania u ludzi więc tym bardziej doceniam to, że poszukujesz odpowiedniego rozwiązania by powrócić na właściwe tory.
Rozwiązania, które pozwoli Ci powrócić do miejsca gdzie powinieneś być.

Co robię?

Mówiąc prosto – pomagam ludziom dostać się z miejsca gdzie są teraz, do miejsca gdzie potrzebują być, tak szybko jak tylko jest to możliwe !  

Chciałbym, abyś przeżywał życie najlepiej jak możesz, wolny od bólu i urazów. 
Chciałbym, abyś nie miał już potrzeby brać leków przeciwbólowych. 
Chciałbym, aby ludzie generalnie wrócili do życia takiego na jakie zasługują!

Chciałbym… jednak nadal jest wiele osób, które cierpią.

Dlaczego?

Ponieważ nie zdają sobie sprawy, że mogą otrzymać pomoc.

Ludzie Ci myślą też, że ich sytuacja zmieni się sama, problem rozwiąże się sam i odpoczynek jest tym czego potrzebują…
W świecie idealnym – jak najbardziej – tak właśnie by to wyglądało.
Niestety… nie żyjemy w świecie idealnym…

Dezorientacja ...

Zdaję sobie sprawę, że każdy z Nas otrzymuje sprzeczne porady od lekarzy, przyjaciół, rodziny i największego autorytetu … Google ! 
Powoduje to przeładowanie informacjami i paraliż decyzyjny.

Kończymy tak zdezorientowani odnośnie Naszej sytuacji, że … nie robimy nic! 
Nie robimy nic = nic się nie zmienia. 
Określa się to jako tzw. ‘błędne koło’ lub bardziej poetycko – ‘chocholi taniec’…

Pieniądze ...

Mamy też jeden przeważający argument – pieniądze. Wiele osób boi się wydać pieniądze w obawie, że zmarnują je na coś co nie działa.

W związku z powyższym oferuję dla ludzi chcących pozbyć się bólu i innych dolegliwości najlepszą ze znanych mi drogę.
Oferuję możliwość doświadczenia tego na sobie i sprawdzenia jak możemy zaradzić niedogodnościom … BEZPŁATNIE.

Dzięki temu będziesz mieć szansę, aby zrozumieć czym jest to co robię, dlaczego jest to tak odmienne od tego co spotkałeś do tej pory i dlaczego inne rzeczy mogły nie zadziałać tak jakbyś sobie tego życzył.

Chciałbym odebrać Ci każdą wymówkę, tak abyś nie miał nic do stracenia, a jedynie coś do zyskania, umówił się, pojawił w gabinecie i zobaczył w jaki sposób możesz sobie pomóc.

Podczas Naszego pierwszego spotkania będziesz mieć możliwość zadawać nurtujące Cię pytania, a co za tym idzie – odzyskać jasność oraz spokój umysłu.

Dlaczego NORMOTONIA?

Pomagam zrozumieć przyczynę Twoich dolegliwości. 
Gdy wiemy w czym rzecz dużo prościej jest temu zaradzić!

Spędzam cały swój wolny czas zanurzony w książkach oraz uczestnicząc w szkoleniach na temat bólu, neurologii, zależności umysł – ciało itd.

Skupiam się na układzie nerwowym – w zdecydowanej większości przypadków odczuwasz ból i inne dolegliwości ponieważ Twój układ nerwowy, na skutek różnych czynników, został wytrącony z równowagi. Objawia się to np. tym, że mózg zachowuje się tak jakby uraz dalej był obecny, mimo, że go tam nie ma!

Podsumowując - otrzymasz:

– Niezobowiązującą, bezpłatną konsultację
Wstępną diagnozę funkcjonalną
Sesję pytań i odpowiedzi
Wgląd w temat ‘dlaczego odczuwamy ból i inne dolegliwości?’
Próbkę możliwości jak pracuję i dlaczego wynikitak zadowalające

Gdy po pierwszym spotkaniu będziesz na TAK – umówimy się na dalszą współpracę w celu poprawy Twojego zdrowia.
Jeśli stwierdzisz – ‘w sumie to przyzwyczaiłem się już do moich dolegliwości i jest mi z tym dobrze’ – uściśniemy sobie ręce i będę Ci życzył najlepszego dnia.

A więc … jeśli czujesz, że to następny krok – zgłoś się na bezpłatną wizytę aby sprawdzić sensowność i logikę proponowanego podejścia.
Kliknij w dane kontaktowe lub przewiń stronę w dół, wybierz któryś z podanych sposobów komunikacji i ustalmy dogodny termin.

Do zobaczenia!

Opinie

Na podstawie 203 opinii
Rafał Wróbel
Rafał Wróbel
Do Marcina i jego Normotonii trafiam już kolejny raz. Kolejny raz dlatego, że już po pierwszym naszym spotkaniu zapracował sobie na moje wielkie zaufanie. Każdy problem, z którym się do tej pory zjawiłem został bardzo dokładnie przeanalizowany, a następnie poddany skutecznemu leczeniu przez Marcina. Dzięki wizytą w Normotonii moje zdrowie jest na naprawdę dobrym poziomie. Marcin to bardzo pogodny i wesoły gość o niesamowitych pokładach empatii. To nie jest takie oczywiste w dzisiejszych czasach. Dobra miejscówka, parking bezpośrednio przed i obok budynku. Sam gabinet urządzony w w bardzo dobrym stylu. Wchodzisz do środka i pierwsze wrażenie podpowiada, że będzie dobrze. Szczerze polecam i będę wracał.
katarzyna celka
katarzyna celka
Super polecam każdemu podejście Pana Marcina do tematu całkiem inne niż spotykane do tej pory dwie wizyty i nareszcie chodzenie nie sprawia bólu:) dziękuję
Bożena Bąk
Bożena Bąk
Bardzo dziękuję za ten czas ...dla mnie 🙂. Zostawiłam w gabinecie 80% bólu...to wielka zmiana na dobre. Rozmowa z Panem Marcinem zmieniła moje postrzeganie bólu. Na pewno będą tam nie raz i zapraszam wszystkich, których boli.....cokolwiek 🙂
Mycie Witryn Okien
Mycie Witryn Okien
Marcin to prawdziwy profesionalista w swoim fachu.Wystarczyło zaledwie kilka wizyt, a moje problemy z długotrwałym bólem ścięgna ahillesa ustapily. Gorąco polecam!
Paulina Brewka
Paulina Brewka
Polecam! Korzystałam z wizyty u p. Marcina. Ból pleców w ciąży minął po dwóch spotkaniach, gdzie szukałam pomocy u innych specjalistów i nic nie pomagało! Myślałam ze to czary, bo trochę tak to wyglądało. Czary które zdziałały cuda! Na pewno skorzystam jeszcze nie raz jeśli zajdzie taka potrzeba i polecam dalej! 🙂
Ania Muszyńska
Ania Muszyńska
Polecam z całego serca 💙 fachowy personel
Monika Cieslar
Monika Cieslar
Trafiłam do pana Marcina Malinowskiego z polecenia. Po zebraniu bardzo szczegółowego i wszechstronnego wywiadu, krok po kroku, podczas kilku sesji szukaliśmy możliwych przyczyn moich dolegliwości utrudniających codzienne funkcjonowanie (silne napięcie mięśniowe, bóle kręgosłupa, zawroty głowy). Jestem pod wrażeniem tak bardzo holistycznego podejścia do pacjenta. Zawroty głowy wyciszyły się dzięki pracy nad odruchami pierwotnymi. Odzyskałam nadzieję na większą sprawność i ruchomość stawów kręgosłupa. Naturalnym "efektem ubocznym" jest też poprawa snu. Nie po każdej sesji czułam się świetnie, organizm potrzebował czasu, by dojść do siebie, ale to też pokazało mi, jak ważna jest cierpliwość, łagodność i szacunek do samej siebie w procesie regeneracji. Na ten moment wdrażam zalecenia do stosowania w domu (ćwiczenia uaktywniające nerw błędny, ćwiczenia oddechowe, więcej ruchu). Wiem, że sporo pracy jest po mojej stronie, ale jeszcze dwa miesiące temu nawet nie marzyłam o tym, że uda mi się uniknąć silnych środków przeciwbólowych. Serdecznie polecam fizjoterapię w Normotonii!
Alicja Susek
Alicja Susek
Wizyty w NORMOTONIA rozwiązały wiele moich dolegliwości, z którymi borykałam się od dawna. Pan Marcin jest profesjonalistom w swojej dziedzinie. Szczerze polecam!!
Monika Otto
Monika Otto
Marcin jest człowiekiem z niezwyklym wyczuciem drugiego człowieka i jego przypadłości. Szuka, docieka, przeprowadza bardzo wnikliwy wywiad. Efekty jego pracy są zadziwiające. Z pewną dozą nieufności podchodziłam do jego metody ale okazało się to zupełnie niepotrzebne. Efekty przerosły moje oczekiwania. Na dzień dzisiejszy moje dolegliwości ustąpiły. Z czystym sumieniem polecam Normotonię. Niezwykle miejsce gdzie można uzyskać pomoc.
iwona banka
iwona banka
Pan Marcin jest bardzo zaangażowany i profesjonalny. Jego podejście do pacjenta jest bardzo wnikliwe a ogromną wiedzą którą posiada chętnie się dzieli z pacjentem. Bardzo sobie cenię te wizyty ktore pomagają mi lepiej funkcjonować i od pierwszego spotkania widzę postępy... Polecam każdemu
Na podstawie 168 opinii
Bożena Bąk
Bożena Bąk
poleca
Bardzo dziękuję za ten czas ...dla mnie 🙂. Zostawiłam w gabinecie 80% bólu...to wielka zmiana na dobre. Rozmowa z Panem Marcinem zmieniła moje postrzeganie bólu. Na pewno będą tam nie raz i zapraszam wszystkich, których boli.....cokolwiek
Krystian Matuszczyk
Krystian Matuszczyk
poleca
Marcin to prawdziwy profesionalista w swoim fachu.Wystarczyło zaledwie kilka wizyt, a moje problemy z długotrwałym bólem ścięgna ahillesa ustąpily. Gorąco polecam!
Alicja Susek
Alicja Susek
poleca
Wizyty w NORMOTONIA rozwiązały wiele moich dolegliwości, z którymi borykałam się od dawna. Pan Marcin jest profesjonalistom w swojej dziedzinie. Szczerze polecam!!
Monika Otto
Monika Otto
poleca
Marcin ma niezwykły dar wyczuwania drugiego człowieka i jego przypadłości. Szuka, docieka, przeprowadza bardzo wnikliwy wywiad. Efekty jego pracy są zadziwiające. Z pewną dozą nieufności podchodziłam do jego metody ale okazało się to zupełnie niepotrzebne. Efekty przerosły moje oczekiwania. Na dzień dzisiejszy moje dolegliwości ustąpiły. Z czystym sumieniem polecam Normotonię i Marcina
Iwona Bańka
Iwona Bańka
poleca
Pan Marcin jest bardzo zaangażowany i profesjonalny. Jego podejście do pacjenta jest bardzo wnikliwe a ogromną wiedzą którą posiada chętnie się dzieli z pacjentem. Bardzo sobie cenię te wizyty ktore pomagają mi lepiej funkcjonować i od pierwszego spotkania widzę postępy... Polecam każdemu! 🙌
Ewa Cyranowska
Ewa Cyranowska
poleca
Pan Marcin jest prawdziwym specjalistą z dużą wiedzą i bardzo dobrym podejściem do pacjenta🙂 Szczegółowo odpowiedział na każde moje pytanie, wyjaśnił wątpliwości i w moim przypadku dość szybko znalazł przyczynę problemu i bólu... W przypadku podobnych dolegliwości i różnego rodzaju bólu w przyszłości na pewno wrócę ,aby skorzystać z usług profesjonalisty. POLECAM W 100%👍
Miłosz Jasiński
Miłosz Jasiński
poleca
Bardzo ciekawe i niecodzienne podejście do tematu, ale co najważniejsze działa. Polecam 🙂
Damian Kowalski
Damian Kowalski
poleca
Polecam Normotonia! Dzięki olbrzymiej wiedzy oraz wnikliwej analizie Marcina, szybko odzyskalem sprawność. Dziękuję i szczerze polecam
Piotr Szpila Chyra
Piotr Szpila Chyra
poleca
Do Normotonii trafiłem z polecenia osoby, która sama miała problem, według definicji medycznej "nie do naprawienia". Jak się okazało już po pierwszej wizycie u Marcina problem przestał być problemem. Podobnie u mnie. Już po pierwszej wizycie zauważalna była znaczna poprawa mobilności. Od paru lat pogłębiał się u mnie ból kręgosłupa, po poważnej operacji i głębokich bliznach na plecach zaczęły się problemy związane z kręgosłupem - całe ciało było w rotacji, widoczna krzywizna pleców i ból występujący w paru miejscach utrudniał codzienne funkcjonowanie. Marcin przyczyn upatrywał właśnie w bliznach, których poza wspomnianymi plecami mam sporo. Sukcesywnie zaczął pracować nad nimi, co w pierwszych widocznych efektach spowodowało zanik bólu. Dalsza praca z bliznami spowodowała wyraźną poprawę wizualną, mam inną postawę, napięcia w organiźmie zanikają, a plecy się prostują. Jestem w trakcie dalszej pracy z Marcinem. I kwestie ustąpienia bólu, poprawy wizualnej sylwetki to jedno. Warto jednak wspomnieć o tym, że wszystko to przebiega w naprawdę sympatycznej, pełnej zrozumienia atmosferze. Czuję, że pracuję z osobą, która doskonale wie co robi, a w dodatku swoją empatyczną, pełną uśmiechu postawą powoduje, że cały proces jest po prostu przyjemnością, a nie smutnym obowiązkiem. Marcin dziękuję za to że jesteś. Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach w gabinecie 🙌💪
Kamil Szatniewski
Kamil Szatniewski
poleca
Polecam !!! Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Świetnie przeprowadzony wywiad z duża dokładnością. Pan Marcin wypytywał o wszystkie drobne szczegóły które dla mnie były mało ważne a jednak okazały się istotne w terapii. Gabinet w bardzo ładnym stylu. Gorąco polecam 😁

Adres

Aleja Hugona Kołłątaja 34
42-500 Będzin

Telefon

+48 691 376 101

Email

kontakt@normotonia.pl

FACEBOOK

fb.com/NORMOTONIA